Kútik pre rodičov

Zoznámte sa s dojčenskou fľašou Adiri NxGen

The Adiri NxGen NurserNebolo by fajn, keby fľaša vášho dieťatka bola rovnako roztomilá ako jeho oblečenie? Nebolo by fantastické, keby takáto fľaša ponúkala všetky výhody dojčenia? Mysleli sme si to.

Zoznámte sa preto s dojčenskou fľašou Adiri NxGen - modernou fľašou, ktorá sa inšpiruje mamou. Už samotný názov napovedá, že NxGen je novou generáciou dojčenských fliaš, ktorú milujú všetky rodiny.   

Pôvodná dojčenská fľaša Adiri Natural bola prvou, ktorá sa inšpirovala mamou. Vytvorili sme ju, pretože veríme, že fľaše musia fungovať podobne ako prsník matky v spojený s technológiou ventilovania, ktorá udržuje mlieko plné živín bez prebytočného vzduchu.

The Adiri NxGen Nurser split into it's 4 main componentsPri dojčenskej fľaši NxGen sme si boli istí, že s kultovými cumlíkmi imitujúcimi prsník a za pomoci patentovaného ventilačného systému dokážeme eliminovať plynatosť, slintanie a príznaky koliky. Následne sa začali chytré mamičky vypytovať: „Haló. Dokážete vymyslieť spôsob, aby mohla fľaša vyzerať ešte príťažlivejšie? Mnohé dojčenské fľaše sú také fádne.“

Povedali sme si: „Jasné!“

Iné mamičky trápilo zasa niečo iné: „Mohli by ste vymyslieť cumlík, s ktorým by bolo jednoduché nastaviť dieťaťu správny tok mlieka?“

My na to: „Skvelý nápad!“

Zoznámte sa preto so štýlovou dojčenskou fľašou NxGen, ktorá je inšpirovaná samotnou prírodou so štyrmi vymeniteľnými cumlíkmi.

 

Prečo si NxGen zamilujete?

 • Spestrite si čas kŕmenia s tromi farebnými variáciami: ružovej, modrej a bielej.
 • Uistite sa, že vaše dieťa dostáva to správne množstvo mlieka v každej vývojovej fáze výberom jednej zo štyroch veľkostí cumlíkov – 0+, 3+, 6+ a 12+.
 • Nakŕmte svoje dieťatko bezpečne s materiálmi bez BPA.
 • Strávte viac času maznaním sa so svojim novým prírastkom vďaka ľahko umývateľným častiam fľaše.
 • Premeňte časom dojčenskú fľašu na pohár s viečkom na srkanie tak, že jednoducho vymeníte cumlík za náhradné viečko vytvorené špeciálne pre NxGen. Vyberte si modrú, ružovú alebo bielu farbu, aby ladila s vašou fľašou.
 • Osvojte si vlastnosti, ktoré rodinám vyhovujú – prirodzený tvar prsníka pre plynulý prechod z maminho prsníka na fľašu a mlieko bez zbytočného vzduchu plné živín vďaka nášmu unikátnemu, filtračnému systému. Naša dojčenská fľaša pomáha eliminovať plynatosť, slintanie a príznaky koliky, preto bude vaše dieťa zdravé a šťastné.
 • "Dostať akýkoľvek liek do môjho jedenásťmesačného synčeka bolo vyčerpávajúce. Neskôr som na internete objavila článok o fľašiach Adiri. Môj synček ani len netuší, že práve dostáva liek :-). Môžem iba odporúčať"
  Lucia, Považská Bystrica
 • "Myslím, že netreba viac slov"
  Petra, Poprad
 • "Skvelá fľaša, moja malá si na ňu zvykla veľmi rýchlo, bez nejakých problémov. Veľmi ľahko sa čistí. Dokonca sa dá dať aj do umývačky. Bola to skvelá investícia, aspoň nemusím každú chvíľu kupovať novú fľašu alebo skúšať cumlíky. Vrelo odporúčam Adiri NxGen"
  Laura, Bratislava
 • "Výchovu dvoch detí som zvládla na jednotku, ale tretie ma neustále niečím prekvapuje. Prejsť na fľašu bol veľký problém, vyskúšali sme viacero cumlíkov, ale ani jeden „nesadol“. Pri hľadaní ďalšej alternatívy som natrafila na Adiri a keďže tvrdili, že cumlík pripomína mamu, povedala som si, že to skúsime. Ja a hlavne moja dcéra sme s touto fľašou spokojné."
  Aneta, Ružomberok
 • "U nás nastal problém vtedy, keď sme museli podávať liek. Pri prvom synovi som už zúfalá zainvestovala a kúpila poriadnu fľašu Adiri MD+. Odvtedy, žiadne stresy a záchvaty plaču. Pri druhom synovi som už bola skúsená a vedela som, že Adiri zaberie. V skratke, uľahčilo mi to materstvo."
  Zuzka, Trenčín
 • "Toto je jediná fľaša, ktorú si náš malý vzal, všetky ostatné odmietal. Najprv sme premýšľali či Adiri NxGen skúsiť alebo nie, ale neľutujeme. Aj spôsob, akým sa dá rozložiť na rôzne časti, je plus, pretože sa čistí oveľa ľahšie ako štandardné fľaše."
  Kamil, Banská Bystrica
 • "Vzala si ju! Takto som sa tešila, keď sa dcéra po mnohých pokusoch po prvýkrát napila z fľaše. Skúsila som viacero, no s Adiri MD+ som najspokojnejšia. Bradavka na fľaši je dobre tvarovaná a tak malá ľahko zvládla tento prechod. Adiri môžem iba odporúčiť."
  Majka, Ružomberok
 • "My sme doma vyskúšali mnohé fľaše, ale môj 11 týždňový syn žiadnu nechcel. Buď boli cumlíky príliš tvrdé, veľké alebo bol prietok príliš silný. Pamätám sa, že manžel raz prišiel z práce s Adiri Nxgen a synátor si ju obľúbil na prvú dávku mlieka. Boli som nadšení a dokonca sme sa v tú noc aj poriadne vyspali :) ."
  Alexandra, Snina
© 2019 BizPartner Group, s.r.o. All rights reserved.