Kútik pre rodičov

Dojčenská fľaša MD+: Ako bezpečne dávkovať liek

Ach, tie škvrny, slzy a starosti. Podávať dieťaťu lieky môže byť veľmi frustrujúce. To je dôvod, prečo sme sa rozhodli navrhnúť systém jednoduchého a presného dávkovania lieku.

The MD+ Nurser BottleKeď sme sa opýtali samotných rodičov, z čoho majú pri podávaní lieku najväčšie obavy, zhodli sa, že je to vrtenie hlavou a plač. Čo je ešte horšie, nikdy si neboli istí tým, či ich dieťa dostalo lieky, ktoré potrebuje, aby sa cítilo lepšie.

S bežnými kvapkadlami je príliš ťažké podať dieťaťu správne množstvo lieku hneď na prvý pokus a uistiť sa, či liek prijalo, zvlášť ak sa mu práve prerezávali zúbky alebo malo v noci horúčku a rodičia to skúšali za tmy.

Preto sa náš tím odborníkov na dojčenské fľaše Adiri podujal na misiu: Vytvoriť systém dávkovania lieku zamaskovaný do fľaše, ktorú dieťa miluje.

Výsledkom bola dojčenská fľaša na podávanie liekov MD+. Fľaša, ktorá jednoducho a presne dávkuje mlieko a liek súčasne, dokonca aj v tme.

 

Ako dojčenská fľaša Adiri MD+ funguje?  

 1. Odstráňte z fľaše jemný cumlík imitujúci prsník, a naplňte ju mliekom, džúsom alebo vodou. Cumlík upevnite späť na miesto.
 2. Naplňte injekčnú striekačku odporúčanou dávkou lieku.
 3. Vložte injekčnú striekačku do spodnej časti dojčenskej fľaše MD+.
 4. Nakŕmte svoje dieťa. Náš dvojkomorový cumlík udrží mlieko a liek oddelene, až kým sa spoločne nedotknú úst dieťaťa. Náš patentovaný, lupeňový, vzduchový ventil odstráni z mlieka nadbytočný vzduch, aby zabránil problémom s plynatosťou, slintaním a príznakom koliky.
 5. Keď ste dieťatko nakŕmili, nasaďte ochranné, hygienické viečko na fľašu.  

 

Teraz môžete vaše dieťatko nechať oddychovať s vedomím, že vďaka dojčenskej fľaši Adiri MD+ dostalo lieky a mlieko, ktoré potrebuje.

 • "Dostať akýkoľvek liek do môjho jedenásťmesačného synčeka bolo vyčerpávajúce. Neskôr som na internete objavila článok o fľašiach Adiri. Môj synček ani len netuší, že práve dostáva liek :-). Môžem iba odporúčať"
  Lucia, Považská Bystrica
 • "Myslím, že netreba viac slov"
  Petra, Poprad
 • "Skvelá fľaša, moja malá si na ňu zvykla veľmi rýchlo, bez nejakých problémov. Veľmi ľahko sa čistí. Dokonca sa dá dať aj do umývačky. Bola to skvelá investícia, aspoň nemusím každú chvíľu kupovať novú fľašu alebo skúšať cumlíky. Vrelo odporúčam Adiri NxGen"
  Laura, Bratislava
 • "Výchovu dvoch detí som zvládla na jednotku, ale tretie ma neustále niečím prekvapuje. Prejsť na fľašu bol veľký problém, vyskúšali sme viacero cumlíkov, ale ani jeden „nesadol“. Pri hľadaní ďalšej alternatívy som natrafila na Adiri a keďže tvrdili, že cumlík pripomína mamu, povedala som si, že to skúsime. Ja a hlavne moja dcéra sme s touto fľašou spokojné."
  Aneta, Ružomberok
 • "U nás nastal problém vtedy, keď sme museli podávať liek. Pri prvom synovi som už zúfalá zainvestovala a kúpila poriadnu fľašu Adiri MD+. Odvtedy, žiadne stresy a záchvaty plaču. Pri druhom synovi som už bola skúsená a vedela som, že Adiri zaberie. V skratke, uľahčilo mi to materstvo."
  Zuzka, Trenčín
 • "Toto je jediná fľaša, ktorú si náš malý vzal, všetky ostatné odmietal. Najprv sme premýšľali či Adiri NxGen skúsiť alebo nie, ale neľutujeme. Aj spôsob, akým sa dá rozložiť na rôzne časti, je plus, pretože sa čistí oveľa ľahšie ako štandardné fľaše."
  Kamil, Banská Bystrica
 • "Vzala si ju! Takto som sa tešila, keď sa dcéra po mnohých pokusoch po prvýkrát napila z fľaše. Skúsila som viacero, no s Adiri MD+ som najspokojnejšia. Bradavka na fľaši je dobre tvarovaná a tak malá ľahko zvládla tento prechod. Adiri môžem iba odporúčiť."
  Majka, Ružomberok
 • "My sme doma vyskúšali mnohé fľaše, ale môj 11 týždňový syn žiadnu nechcel. Buď boli cumlíky príliš tvrdé, veľké alebo bol prietok príliš silný. Pamätám sa, že manžel raz prišiel z práce s Adiri Nxgen a synátor si ju obľúbil na prvú dávku mlieka. Boli som nadšení a dokonca sme sa v tú noc aj poriadne vyspali :) ."
  Alexandra, Snina
© 2019 BizPartner Group, s.r.o. All rights reserved.