Kútik pre rodičov

Meet the Adiri NxGen Nurser
Zoznámte sa s dojčenskou fľašou Adiri NxGen

Zoznámte sa preto s dojčenskou fľašou Adiri NxGen - modernou fľašou, ktorá sa inšpiruje mamou. Už samotný názov napovedá… Čítajte viac

Professional Health Care Tips
Tipy na profesionálnu starostlivosť o zdravie

„U zdravých a riadne donosených novorodencov môžete na prípravu sušenej dojčenskej výživy použiť prevarenú vodu, ochladenú na izbovú teplotu… Čítajte viac

The MD+ Nurser: How to Use Our Baby-Friendly Medicine Delivery Bottle
Dojčenská fľaša MD+: Ako bezpečne dávkovať liek…

Ach, tie škvrny, slzy a starosti. Podávať dieťaťu lieky môže byť veľmi frustrujúce. To je dôvod, prečo… Čítajte viac

Did you know?
Vedeli ste to?

„Neustále priberanie na váhe je často známkou toho, že dieťa prijíma dostatok jedla. Hoci väčšina detí… Čítajte viac

The MD+ Nurser: How to Use Our Baby-Friendly Medicine Delivery Bottle
Supermamy verzus laktačná kríza…

Superman nezniesol krytonit, Achyles mal svoju pätu a slabinou všetkých supermám je laktačná kríza.… Čítajte viac

The MD+ Nurser: How to Use Our Baby-Friendly Medicine Delivery Bottle
Zápal prsníka? Nenechajte ho vyhrať!…

Zápal prsníka, jedna z mnohých nástrah, ktorej dojčiace mamy čelia. Zápal prsníka, inak zvaný mastitída.… Čítajte viac

 

 • "Dostať akýkoľvek liek do môjho jedenásťmesačného synčeka bolo vyčerpávajúce. Neskôr som na internete objavila článok o fľašiach Adiri. Môj synček ani len netuší, že práve dostáva liek :-). Môžem iba odporúčať"
  Lucia, Považská Bystrica
 • "Myslím, že netreba viac slov"
  Petra, Poprad
 • "Skvelá fľaša, moja malá si na ňu zvykla veľmi rýchlo, bez nejakých problémov. Veľmi ľahko sa čistí. Dokonca sa dá dať aj do umývačky. Bola to skvelá investícia, aspoň nemusím každú chvíľu kupovať novú fľašu alebo skúšať cumlíky. Vrelo odporúčam Adiri NxGen"
  Laura, Bratislava
 • "Výchovu dvoch detí som zvládla na jednotku, ale tretie ma neustále niečím prekvapuje. Prejsť na fľašu bol veľký problém, vyskúšali sme viacero cumlíkov, ale ani jeden „nesadol“. Pri hľadaní ďalšej alternatívy som natrafila na Adiri a keďže tvrdili, že cumlík pripomína mamu, povedala som si, že to skúsime. Ja a hlavne moja dcéra sme s touto fľašou spokojné."
  Aneta, Ružomberok
 • "U nás nastal problém vtedy, keď sme museli podávať liek. Pri prvom synovi som už zúfalá zainvestovala a kúpila poriadnu fľašu Adiri MD+. Odvtedy, žiadne stresy a záchvaty plaču. Pri druhom synovi som už bola skúsená a vedela som, že Adiri zaberie. V skratke, uľahčilo mi to materstvo."
  Zuzka, Trenčín
 • "Toto je jediná fľaša, ktorú si náš malý vzal, všetky ostatné odmietal. Najprv sme premýšľali či Adiri NxGen skúsiť alebo nie, ale neľutujeme. Aj spôsob, akým sa dá rozložiť na rôzne časti, je plus, pretože sa čistí oveľa ľahšie ako štandardné fľaše."
  Kamil, Banská Bystrica
 • "Vzala si ju! Takto som sa tešila, keď sa dcéra po mnohých pokusoch po prvýkrát napila z fľaše. Skúsila som viacero, no s Adiri MD+ som najspokojnejšia. Bradavka na fľaši je dobre tvarovaná a tak malá ľahko zvládla tento prechod. Adiri môžem iba odporúčiť."
  Majka, Ružomberok
 • "My sme doma vyskúšali mnohé fľaše, ale môj 11 týždňový syn žiadnu nechcel. Buď boli cumlíky príliš tvrdé, veľké alebo bol prietok príliš silný. Pamätám sa, že manžel raz prišiel z práce s Adiri Nxgen a synátor si ju obľúbil na prvú dávku mlieka. Boli som nadšení a dokonca sme sa v tú noc aj poriadne vyspali :) ."
  Alexandra, Snina
© 2019 BizPartner Group, s.r.o. All rights reserved.